O Firmie

Agencja Nieruchomości NOBILUM  .

Nasz profesjonalizm, bogate doświadczenie, merytoryczne przygotowanie, predyspozycje i umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe dają gwarancję pomyślnej finalizacji umów kupna i sprzedaży nieruchomości oraz wynajmu mieszkań, obiektów, czy lokali użytkowych.

Agencja Nieruchomości Nobilum zajmuje się przede wszystkim pośrednictwem w obrocie działkami oraz domami. Wśród licznej rzeszy naszych klientów są zarówno osoby indywidualne, jak i podmioty gospodarcze.

Dzięki bogatej i różnorodnej ofercie mieszkań, domów, działek, obiektów usługowych i przemysłowych jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej nawet wymagających klientów.

Zapewniamy kompleksową, merytoryczną i fachową pomoc i obsługę transakcji pośrednictwa kupna i sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości na każdym etapie, dając naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, poufności, wiarygodności i pozostawania w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa.

Nasi agenci kierują się niepodważalną zasadą:

"optymalne i pełne zaspokojenie potrzeb klientów
jest jedynym i najważniejszym celem"

co - biorąc pod uwagę liczbę zakończonych transakcji - znajduje pełne odzwierciedlenie w praktyce.

 

Zapraszamy zatem wszystkich naszych klientów aby sprawdzili, że: z nami bliżej i łatwiej do wymarzonego celu, jakim jest własne mieszkanie, domek z ogrodem, czy wyśniona działka pod lasem…

sprzedaż gruntów
Sprzedaż, kupno, najem, wynajem Wrocław. Nieruchomości komercyjne, lokale, biura, apartamenty, mieszkania, domy, grunty, działki, nieruchomości Wrocław.
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego